Меню

міні-кошик

Що таке бельді

Ви мали задоволення відвідувати хамам? Пам’ятаєте це чудове відчуття від масажування шкіри м’якою трав’яною пастою, те, наскільки чистим, легким та свіжим стає тіло?

Тепер Ви можете влаштувати собі спа-салон вдома з ароматними бельді від Зілля Мавки.

як зробити спа

Це м’яке натуральне мило з рослинної сировини. Воно сильно відрізняється від того, що ми звикли називати милом. Скоріше це темно-коричневий скраб з кремовою консистенцією, що містить частинки рослин та ефірні олії.

Бельді, або марокканське мило, було винайдено берберами сотні років тому. Відпочатку воно виготовлялось з оливкової олії з вижимками та поташу , отриманого з попелу.

що таке бельді

Розпарте шкіру, нанесіть мильну пасту і залиште на кілька хвилин, потім ретельно змийте масажними рухами. Ще ефективніше використання бельді разом з жорсткою масажною рукавичкою-кессе. Така процедура позбавляє шкіру ороговілих частинок,покращує кровопостачання, допомагає підтягнути шкіру, зробити форми більш чіткими та окресленими, бореться з проявами целюліту, а ще – дозволяє розслабитись, відчути своє тіло, скинути нервове напруження, перезавантажитись та налаштуватись на відпочинок.

бельді українського виробництва

Ми створили сім видів бельді – на всі випадки )

Кавове – для бадьорості

М’ятне – для свіжості

Шоколадне – для насолоди

Лавандове – для розслаблення

Трояндове – для аромату

Апельсинове – для оптимізму

Лейла – для чуттєвості

бельді купити

бельді виробництва україни

Залишити коментар

<

Завантаження Captcha...

В данном магазине нет дисконтной программы.