Меню

міні-кошик

Реп’яхова олія, нюанси

Якщо бачите на етикетці «свіжовичавлена реп’яхова олія першого холодного віджиму» – розвертайтесь і йдіть, вас дурять!

В коренях лопуха олії, щоб її вичавити, немає, а реп’яховою олією традиційно називають мацерат (настоянку на олії) кореня лопуха великого (Arctium lappa L.), або деколи лопуха повстистого (Arctium tomentosum).

І тут є нюанс.

Напоширеніший  варіант – це екстракт, зроблений на мінеральному маслі, продукті нафтохімії. І, попри всі чудові властивості кореня лопуха, нічого доброго для шкіри голови така «реп’яхова олія» не несе. Не радила б взагалі її наносити на шкіру голови, а для стрижня волосу вона просто байдужа.

Варіант кращий – настоянка на рослинній олії, і це вже справді корисний продукт.

А ще можна зробити як ми. Взяти не дешеву олію (чи, боронь Світобудово, вазелін), а зробити купаж з найкорисніших для шкіри голови дорогоцінних олій, дотримавшись правильного співвідношення Омега 3-6-9 жирних кислот, додати вітаміни та антиоксиданти, ввести туди надкритичний екстракт кореня лопуха в максимальній рекомендованій концентрації, і, щоб звеселити та зігріти волосяні цибулинки, трошки екстракту червоного перцю.

І тоді вийде дійсно живильна сироватка для шкіри голови, що покращить кровообіг і забезпечить цибулинки корисними речовинами.

Як користуватись знають всі, але все ж таки нагадаємо.

Втирайте, масуючи, невелику кількість олії в шкіру голови, розділяючи волосся на пробори, закутайте рушником і потримайте годинку. Має гріти, але не пекти, якщо почне пекти раніше – змивайте.

Буває, що виникають складнощі зі змиванням жирних засобів з голови. Тут є одна хитрість: якщо погано змивається звичним способом, спробуйте наступного разу нанести шампунь одразу, не намочуючи волосся, трошки помасуйте, потім як звичайно.

Але це екстремальний варіант, краще просто не наносити забагато олії 😉

Отже, чудовий продукт від «Зілля Мавки» з скромною назвою «Реп’яхова олія»

Реп`яхова олія

Склад: олії кукурудзи, оливи,  кунжуту, льону, камелії сасанкви,  брокколі, бораго, екстракти лопуха великого, червоного перцю та розмарину, вітамін Е

Ціна 150 грн за 100 мл

Не дайте літу пересушити ваше волосся, дійте на випередження!

© Ніна Слєпкова, 2018, Майстерня “Зілля Мавки”™

 

Залишити коментар

<

В данном магазине нет дисконтной программы.