Меню

міні-кошик

Новинка – український безсульфатний CGM шампунь

З задоволенням презентуємо Вам результати опитування перших користувачів українського безсульфатного шампуню «Джерельний».

При розробці цього продукту ми поставили перед собою задачу створити ідеально вільний від потенційно небезпечних домішок шампунь, що був би:

– максимально ніжний до шкіри голови
– безпечний для волосся, в тому числі після процедур кератинізації та ботоксу
– не обважнював і не розпрямляв кучері та хвилі та підходив для CGM (Curly Girl Method – спеціальна техніка догляду за волоссям, що закручується).

Ми назвали його «Джерельний», бо він має склад, чистий від усього:

без сульфатів
без силіконів
без парабенів
без спиртів
без гліцерину
без барвників
без ароматизаторів

Після розробки та реєстрації, ми запропонували споживачам новий продукт для тестування, і попросили заповнити анкети. І скажемо одразу – відгуки нас дуже потішили.

Більше 90% клієнток задоволені тим, як промилося їх волосся! (відзначимо одразу, що це – одне з найслабших місць безсульфатних шампунів порівняно з класичними)

Повну відсутність запашок половина користувачів оцінила позитивно, і половина – нейтрально, не сподобалась ця особливість лише одній клієнтці)

87% користувачів відмітили, що шкіра голови почувалась повністю комфортно
Дуже важливим було для нас питання збереження завитка, і – ура! Майже 90% користувачів з волоссям, що крутиться, визнали, що шампунь не розпрямляє волосся, і в 17% з них навіть закрутилося краще, ніж з іншими шампунями, а це неабиякий успіх.

Отже, ми з чистим серцем можемо рекомендувати український безсульфатний шампунь «Джерельний» всім, в кого чутлива шкіра голови, кому рекомендовані безсульфатні шампуні після процедур кератинізації чи ботоксу для волосся, а також власницям кучерів та хвиль, особливо на CGM.

Залишити коментар

<

Завантаження Captcha...

В данном магазине нет дисконтной программы.