Меню

міні-кошик

Олія зародків кукурудзи

Натуральна кукурудзяна олія, або олія кукурудзяних зародків (Zea Mays Germ Oil) – ​​це олія, що видобувається із зародків кукурудзи за допомогою пресування. Її природний колір – від інтенсивно-помаранчового до золотавого.

Ця олія з тривалим терміном зберігання має високу біологічну активність, омолоджувальну дію, усуває дрібні зморшки, розгладжує і освіжає, а також уповільнює процес старіння.

Кукурудза (Zea mays)- найдавніша хлібна рослина Землі, найбільша із зернових. Людина стала вирощувати кукурудзу приблизно 10000 років тому, жителі обидвох Америк поклонялись кукурудзі як священній рослині.

Кукурудзяна олія містить жирні кислоти (лінолева, пальмітинова, олеїнова, миристинова, стеаринова, арахінова, лігноцеринова і гексадеценова), лецитин, вітаміни А, E, F, фітостерини, нікотинову кислоту,.

Вона фігурує у списку найкращих натуральних олій, що використовуються в косметиці. Можливо, тому, що вона містить 85% ненасичених жирних кислот – лінолевої (омега-6) та олеїнової (омега-9).

Наявні в складі цієї олії лецитин і лінолева кислота сприяють відновленню шкіри. Цінні жирні кислоти кукурудзяного масла беруть участь в процесах метаболізму і регулюють функції шкірного бар’єру. Чудово підходить це масло для догляду за сухою, подразненою, в’янучою, проблемною шкірою, особливо зі зниженою еластичністю.

Допомагає усунути лущення, сприяє омолодженню і оновленню клітин, відновлює захисний бар’єр і еластичність шкіри, позбавляє від зморшок. Стимулюючі, пом’якшувальні і поживні властивості цієї олії сприяють регуляції бар’єрних і вологоутримуючих властивостей епідермісу.

Ефективно живить, зволожує та зміцнює волосся.
Відновлює пошкоджені клітинні мембрани.
Пригнічує процеси старіння клітин.

В данном магазине нет дисконтной программы.