Меню

міні-кошик

Олія виноградних кісточок

Олія виноградних кісточок (Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil) видобувається шляхом холодного пресування кісточок культурних сортів винограду, при якому в отриманому продукті зберігаються всі його корисні інгредієнти. До основних постачальників натурального якісного масла з кісточок винограду сьогодні відносяться виробники з Італії, Франції, Іспанії та Аргентини. Буває від світло-жовтого до зеленого кольору в залежності від сорту винограду.
Виноград справжній, або культурний (Vitis vinifera) — вид багаторічних чагарникових ліан з роду Виноград, невідомий у дикому вигляді. Росте у помірних та субтропічних регіонах, широко культивується в багатьох країнах усіх континентів.
Ніхто достовірно не знає, коли і де саме людина стала вирощувати виноград. За археологічним джерелам вчені вважають, що в Стародавньому Єгипті виноградарство виникло за 6000 років до нашої ери. На бенкетах стародавніх єгиптян поруч з багатьма стравами подавалися також різні сорти вина та пива. У часи фараонів виноградники простягалися вгору за течією Нілу до порогів.
Які тоді вирощувалися сорти — нині це невідомо, але те, що це була окультурена виноградна лоза, не викликає сумнівів.
Цілющі властивості олії виноградних кісточок базуються на її багатому складі, що включає комплекс насичених і ненасичених жирних кислот, набір вітамінів (А, С, Е і група), мінерали з переважанням калію, заліза, натрію, кальцію, феноли, стероїди, в’яжучі речовини, ензими, хлорофіл і фітонциди.
Жирокислотний склад визначає основний спектр властивостей виноградної олії. Більшу частину в ньому займає лінолева кислота (72%). Вона бере участь у будові клітинних мембран, демонструє протизапальний ефект і бере участь у багатьох процесах, наприклад, підвищує больовий поріг. У складі вітаміну F лінолева кислота підтримує рівень вологи в шкірі, а отже, і її молодість.
Олеїнова кислота за своїм змістом займає другу позицію (16%). Відновлює структуру волосся і шкірних покривів. Брак олеїнової кислоти проявляється в пересиханні слизових оболонок організму.
Пальмітинова кислота (7%) регулює оновлення дерми шкіри, подібно каталізатору активізуючи процеси синтезу колагену, що забезпечує захисний шар, і еластину, підтримує пружність і еластичність сполучних тканин. За відновлення захисних властивостей шкіри відповідає також стеаринова кислота (4%), присутня у складі шкірних ліпідів.
За вмістом токоферолів, в сукупності названих вітаміном Е, олія виноградних кісточок у 10 разів перевершує оливкову олію. Вітамін Е в комплексі з проантоціанідинами нейтралізує вільні радикали. Цим воно захищає клітини організму від руйнування, яке призводить до передчасного в’янення, алергічних реакцій, захворювань серцево-судинної системи, атеросклерозу, варикозу, артриту, діабету і багатьох інших порушень і запальних процесів в організмі.
Природний фітоалексин ресвератрол, який міститься у винограді (переважно в червоних сортах) і продуктах його переробки, у тому числі олії з кісточок, згідно з дослідженнями, проведеними в 1997 році, продемонстрував протипухлинну активність. Ресвератрол демонструє також гіпоглікемічну, противірусну та антибактеріальну дію.
Чим зеленіше колір олії, тим більше в ньому присутній хлорофіл, забезпечує виноградній олії антибактеріальні властивості.
Про виноградну олію багато чули завдяки рекламі омолоджувальної косметики, і це не маркетинговий хід: вона і справді демонструє унікальні регенеруючі і антиоксидантні властивості. Про цей безцінний натуральному засобі заслужено говорять, як про «гормон молодості». Така назва обумовлена високим вмістом таких речовин, як біофлавоноїди, чия структура дуже нагадує структуру естрогенів – гормонів, які регулюють в організмі жінки дуже важливі процеси.
Саме біофлавоноїдам виноградна олія завдячує своїм здатностям стимулювати утворення колагганових волокон, контролювати підшкірний жир, перешкоджати ранньому старінню шкірного покриву і прискорювати регенерацію клітин епідермісу.

В данном магазине нет дисконтной программы.