Меню

міні-кошик

Олія насіння льону

Олія насіння льону в косметиці

Лляну олію (Linum Usitatissimum Seed Oil) отримують із висушеного, дозрілого насіння льону шляхом пресування. Завдяки своєму багатому хімічному складу, вона має величезний спектр корисних властивостей, і широко використовується як харчова добавка та косметичний інгредієнт.
Є цінним джерелом Омега-3 і Омега-6, що в косметології обумовлює її відмінні пом’якшувальні і антиоксидантні властивості. Також дуже ефективна проти лущення.

Льон (Linum usitatissimum) — однорічна рослина родини льонових, одна з найстаріших та найпоширеніших сільськогосподарських технічних культур світу, також широко відома як лікарська рослина.

Льняна олія відрізняється незвичайно великою кількістю α-ліноленової кислоти. Зокрема, жирні кислоти в типовій лляній олії мають такі типи: потрійно ненасичена α-ліноленова кислота (51,9–55,2%), насичені кислоти – пальмітинова (близько 7%) та стеаринова (3,4–4,6) %), мононенасичена олеїнова кислота (18,5–22,6%), та подвійно ненасичена лінолева кислота (14,2–17%). Також містить значну кількість токоферолів (вітамін Е), фолієвої кислоти і естрогеноподібних фітогормонів (лігнанів).

Завдяки високому вмісту ненасичених жирних кислот, вона має зволожувальну, живильну та пом’якшувальну дію. Ось чому вона відмінно підходить для догляду за сухою, подразненою, шорсткою та в’ялою шкірою. Використання лляної олії допомагає захистити шкіру від сильного вітру, низьких температур, яскравого сонця та інших факторів навколишнього середовища, які можуть бути дуже шкідливими для чутливої ​​шкіри.

Крім того, лляна олія відома своїми ранозагоювальними, протизапальними та регенеративними властивостями. Вона заспокоює подразнену шкіру, запобігає лущенню і запаленням, прискорює загоєння порізів та інших незначних травм шкіри.

Пом’якшує шкіру рук і кутикули, зміцнює нігті, прискорює загоєння задирок і запобігає їх повторній появі, прискорює затягування порізів та інших незначних травм, спричинених обрізанням кутикули.

В данном магазине нет дисконтной программы.