Меню

міні-кошик

Олія амаранта

Амарантова олія (Amaranthus seed Oil) видобувається з насіння двох видів роду Amaranthus – A. cruentus та A. hypochondriacus. Це прозора рідина від світло- до темно-жовтого кольору. У косметології її використовують як пом’якшувальний, поживний і омолоджувальний засіб.

Амарант, або щириця (лат. Amaránthus) – широко поширений рід переважно однорічних трав’янистих рослин з дрібними квітками, зібраними в густі колосовидні-волотисте суцвіття. Відноситься до сімейства Амарантові (Amaranthaceae). Відомо більше 100 видів , які виростають в теплих і помірних областях.

Олія амаранту унікальна за своїм складом. Вітамін Е, який є його компонентом, міститься в олії амаранту в дуже рідкісної токотріенольной формі, в результаті чого його антиоксидантні властивості в 40-50 разів вище, ніж у того ж вітаміну в токоферольной формі.

Ще один унікальний елемент, що міститься в олія амаранту, – сквален. Він здатний переносити кисень в глибокі шари тканин, насичуючи їм клітини, в результаті чого підвищується здатність шкірних покривів протистояти несприятливим факторам зовнішнього середовища, швидше відновлюватися, а шкіра при цьому виглядає свіжою і сяючою. Ранозагоювальні властивості, якими володіє масло амаранту, – також заслуга сквалена.
Вміст сквалену в амарантове олії становить 8%, що набагато більше, ніж в будь-якому іншому косметичному засобі. Вплив його на шкіру людини надзвичайний, він зволожує, відновлює пошкоджені клітини, прискорює регенерацію, захищає від негативного атмосферного впливу, збільшує приплив кисню до клітин.

Хімічно основними складовими амарантової олії є: Лінолева кислота (50%), Олеїнова кислота (23%), Пальмітинова кислота (19%) та Стеаринова кислота (3%), і з точки зору складу жирних кислот олія насіння амаранту є одним з найкращих варіантів для лікування шкіри. Ці жирні кислоти мають чудову пом’якшувальну дію, а також зменшують трансепідермальну втрату вологи. При включенні в косметичну продукцію, креми для шкіри, після їх нанесення на шкірний покрив, лінолева і ліноленова незамінні жирні кислоти включаються до складу ліпідного цементу, відновлюючи шкірний бар’єр, і таким чином покращують бар’єрні функції і мікрорельєф шкіри.

Крім того, в амарантовій олії містяться: провітамін А (β-каротин), фітостерини, фосфоліпіди, мікроелементи: кальцій, залізо, фосфор.
Таким чином, унікальний склад олії амаранту дозволяє використовувати її при різних захворюваннях і пошкодженнях шкіри.

В данном магазине нет дисконтной программы.