Меню

міні-кошик

Масло какао

Масло какао (Theobroma Cacao Seed Butter) – жир, який вилучають із зерен плодів шоколадного дерева, білясо-жовтого кольору, має тверду і ламку консистенцію при кімнатній температурі, характерний запах. Температура плавління 35°С.
Ідеально підходить для застосування в догляді за обличчям взимку. Особливо рекомендується при сухому, виснаженому епідермісі, що лущиться і з недостатнім рівнем вологості.

Какао (Theobroma cacao) — невеликі або середньої величини дерева родом з тропічних районів Південної та Центральної Америки. Найперші свідоцтва використання какао відносяться до 1100—1200 років до н. е.
Крім видатних харчових та тонізуючих властивостей, какао відоме як один з найкращих антиоксидантів.

До складу масла какао входять:

насичені жирні кислоти (59.7%), мононенасичена олеїнова кислота Омега-9 (32.9%), і
2,8% поліненасиченої лінолевої кислоти Омега-6.
Крім того, до складу масла какао входять фітостероли, вітаміни Е і К, а також холін і фенілетиламін – речовина, що викликає ейфорію. Саме тому воно відомо, як прекрасний тонізуючий засіб, що стимулює ріст волосся і клітинний метаболізм шкіри. Завдяки співвідношенню насичених і ненасичених жирних кислот масло какао підвищує еластичність і пружність шкіри і волосся, уповільнює процес старіння.

Також масло какао має антибактеріальні властивості, що дозволяють застосовувати його для лікування потрісканих губ і при запальних процесах на шкірі. Воно сприяє нормалізації циркуляції крові і відведенню зайвої рідини, тому на основі масла какао часто роблять антицелюлітні засоби, а також засоби від набряків обличчя.

Масло какао зволожує, пом’якшує шкіру, розгладжує дрібні зморшки і перешкоджає появі нових, підвищує еластичність і пружність, сприяє прискореній регенерації клітин, підходить для лікування шрамів від акне.

Усуває почервоніння, свербіж, печіння і набряклість, тому його часто застосовують при сонячних опіках. Ідеально працює в парі з кокосовою олією.

Масло какао справляє також позитивну дію на волосся, відновлюючи його структуру і живлячи не лише пошкоджені, сухі і ламкі пасма, а й шкіру голови. Воно допомагає від лупи і прискорює ріст волосся.

В данном магазине нет дисконтной программы.