Меню

міні-кошик

Екстракт кори верби чорної

Екстракт кори верби чорної у косметиціЕкстракт кори верби чорної (Salix nigra (Black Willow) Bark Extract) прискорює оновлення клітин, виступає в якості природного антимікробного агента, має бактерицидну, в’яжучу дію, сприяє загоєнню ран, зняттю запалення і відновленню клітин шкіри.

Верба чорна (Salix nigra) – дерево родини вербових і роду Salix, є звичайним для більшої частини Північної Америки. Славиться своєю темно-коричневою, ребристою корою, багатою на таніни і саліцилову кислоту. Водний екстракт кори верби, зроблений зі свіжозібраної навесні кори, традиційно використовувався індіанцями як знеболюючий, антисептичний, жарознижуючий і протизапальний засіб.

Кора і листя верби містять органічні кислоти, саліцилову кислоту, дубильні речовини і флавоноїди. В першу чергу, характерний високим вмістом саліцилової кислоти, яка відноситься до бетагідрокислот.

Кислоти, що застосовуються в косметичних засобах, можна глобально поділити на
AHA (альфагідрокислоти), такі як яблучна, лимонна, винна, молочна, гліколева кислота, і
BHA (бетагідрокислоти), або саліцилова кислота.

Всі вони працюють як ексфоліанти і активізують процеси регенерації клітин. І AHA,
і BHA використовуються для боротьби зі зморшками, наслідками пошкодження шкіри від сонячного опромінення, акне, гіперпігментацією і нерівною текстурою.
Основна різниця між AHA і BHA-кислотами в тому, що AHA – водорозчинні, в той час
як BHA – жіророзчинні, і це дає їм можливість глибше проникати в пори через шар
шкірного сала і відлущувати мертві клітини, які накопичилися всередині сальних залоз,
справляючи при цьому протизапальну і антибактеріальну дію, зменшувати вироблення
шкірного сала. BHA-кислоти є чудовим засобом лікування проблемної шкіри (акне, вугри і чорні крапки). AHA ж, в свою чергу, вирішують питання догляду за пошкодженою сонячним випромінюванням (пігментні плями), потовщеною (гіперкератоз), зневодненою шкірою.

Екстракт кори верби чорної містить природну саліцилову кислоту, що має значно меншу подразнюючу дію при тій самій ефективності, ніж синтетична в тій самій концентрації.
Саліцилова кислота відлущує відмерлі клітини, очищує пори шкіри, має протизапальні та антибактеріальні властивості.
Оскільки саліцилова кислота є похідним аспірину (обидві речовини є саліцилатами;
аспірин також відомий під ім’ям ацетилсаліцилової кислоти), вона має деякі протизапальні властивості аспірину. BHA знімає запалення, усуває почервоніння і набряки, значно допомагає процесу загоєння шкіри. Це, в свою чергу, попереджає утворення шрамів і знижує шанс подальшого утворення акне. Протимікробні властивості саліцилової кислоти допомагають боротися з бактеріями, що ведуть до появи вугрів.

Всі ці властивості роблять екстракт верби ефективним засобом для оновлення та краси шкіри.

В данном магазине нет дисконтной программы.