Вже й не знаєте, як відростити волосся? Наші поради допоможуть! Слідуйте за білим кроликом: виконання цих 18 настанов точно підуть на користь Вашому волоссю.
1. Не треба щомісяця “рівняти кінчики”. Волосся не росте швидше і не стає густішим від підрізання, Ви лише зрізаєте весь “приріст”.
2. Будьте обережні при розчісуванні та укладанні, і бережіть волосся від заплутування. Волосся до колін відростало в часи, коли жінки носили його сплетеним в коси та захованим під головний убір 😉
“Не росте” про волосся найчастіше означає, що постійно відламуються чи відриваються його кінчики через сухість, надмірне розчісування та термоприлади для укладання: плойки та прасочки. Не знаєте, як пришвидшити ріст волосся в домашніх умовах – зупиніть процес обломування стрижня волосу.
Якщо ви хочете швидко відростити волосся – немає потреби розчісувати волосся щодня 100 разів, це порада з позаминулого сторіччя, коли таким способом розподіляли шкірне сало…
3. Не мийте голову щодня
Шампунем ми змиваємо не лише бруд та засоби для укладання, а й шкірне сало, яке зволожує і захищає шкіру і волосся. Тому через частого миття коса втрачає натуральний блиск, волосся стає слабкішим і вразливішим до агресивних зовнішніх факторів.
Крім того, волосся починає дуже швидко бруднитися. Адже виходить, що кожен день ми змиваємо наш захисний шар, шкіра переходить в стресовий стан, шкірне сало починає вироблятися в більшій кількості. Так ми заганяємо себе в замкнене коло.
Фахівці рекомендують поступово збільшувати інтервали між процедурами. В ідеалі мити голову потрібно 2-3 рази на тиждень, але в жодному разі разі не щодня.
4. Використовуйте безсульфатні шампуні.
У складі такого продукту не повинно бути SLS (Sodium Lauryl Sulfate) і SLES (Sodium Laureth Sulfate). Замість сульфатів, завдяки яким утворюється піна, в безсульфатному шампуні містяться більш м’які поверхнево-активні речовини. Саме тому він очищає дбайливіше за звичайний і не так сильно пошкоджує шкіру голови.
5. Якщо Ваше волосся вже достатньо довге (більше двадцяти сантиметрів), нанесіть на його кінці та довжину спеціальний захисний крем, або навіть просто кондиціонер для захисту волосся перед тим, як намилювати корені. Це захистить стовбур волосини від пошкоджуючого впливу поверхнево-активних речовин. Адже шкірне сало наявне лише на частині волосся, близькій до кореня, для решти довжини навіть найм’якший шампунь – лише зайвий стрес та пошкодження.
6. Який би шампунь ви не обрали, пам’ятайте: наносити його треба тільки на корені. Для решти довжини буде досить тієї кількості засобу, який стече з водою.
7. Відмовтеся від гарячої води
Знизьте температуру до літепла хоча б під час ополіскування. Прохолодна вода закриває лусочки, і стовбур волосу стає щільнішим.
8. Не нехтуйте кондиціонером! Цей продукт також запечатує лусочки, розгладжує волосся, але ще і наповнює їх корисними компонентами: оліями, протеїнами і мінералами.
9. Живіть та зволожуйте волосся масками.
Масками для волосся потрібно користуватися регулярно, від одного до трьох разів на тиждень. Якщо кінчики сухі і посічені, то можна провести інтенсивний курс відновлення і використовувати маску частіше.
Як обрати маску для росту волосся
Обирайте ту, на упаковці якої буде написано «живлення», «зволоження» або «відновлення». Не варто сподіватися на продукти, які обіцяють «чарівний блиск» і «неймовірне сяйво».
Що стосується складу, то в ньому має бути якомога більше натуральних компонентів, в першу чергу олій. Причому порядок перерахування на етикетці дуже важливий. Якщо ви бачите арганову олію, але вона стоїть в самому кінці списку, значить, в масці її мізерно мало.
Наносіть маску в першу чергу на кінчики, а потім розподіліть по довжині волосся, відступивши від коренів близько 10 см. Втирати маску для волосся в корені не варто: вони не потребують такого сильного зволоження.
Але слід зазначити, що є і спеціальні маски та олії для шкіри голови, які треба наносити лише на корені.
Маску зазвичай потрібно тримати до 30 хвилин. Тому дотримуйтесь інструкцій і не поспішайте її змивати: дайте корисним компонентам вбратися в ваше волосся.
Після використання маски, обов’язково скористайтесь кондиціонером або бальзамом, щоб запечатати корисні речовини всередині волосу.
10. Використовуйте олії або креми для волосся
Олії для волосся давно стали визнаним маст-хевом. Це засіб наноситься на вологе волосся, або на сухе після укладання. Воно помітно живить кінчики, закриває лусочки, додає волоссю щільність і здоровий зовнішній вигляд.
Креми наносяться на кінчики довгого волосся, захищаючи їх від пересихання та втрати пружності.
При виборі багатокомпонентної олійки будьте обережні. Уважно читайте склад і орієнтуйтеся на натуральні компоненти. Річ в тім, що в багатьох продуктах натуральних олій немає, самі силікони. Так, вони зроблять волосся блискучим, але зовсім ненадовго. Ніякого глибокого зволоження ви не отримаєте.
Що стосується нанесення, то тут головне – не переборщити :-). Вам буде потрібна всього пара крапель олії. Краще розтерти продукт в долонях і тільки після цього розподіляти по волоссю.
Добре живлять і відновлюють волосся і однокомпонентні аптечні олії: мигдальна, реп’яхова, з виноградних або абрикосових кісточок, а також кокосова. Користь останньої доведена науково: в ході дослідження з’ясувалося, що молекули кокосового масла настільки малі, що здатні проникнути всередину волоса і покращувати зовнішній вигляд волосся.
Правда, зі звичайною олією з аптеки доведеться помучитись. Нанесіть продукт на вологе волосся, переважно на кінчики, і залиште на кілька годин.Щоб посилити ефект, можете обернути голову рушником або надіти спеціальну шапочку. Тепло прискорить роботу олії. Після цього промийте волосся шампунем і зробіть укладку.
11. Для швидкого росту волосся доцільно використовувати розігріваючи засоби, що покращують кровопостачання шкіри голови і, відповідно, волосяних цибульок – наприклад, чудова маска для швидкого росту волосся – реп’яхова олія з екстрактом червоного перцю.
12. Відмовтеся від фена і випрямлення.
Звучить радикально, але це працює не гірше дорогих масок. Щоденна сушка гарячим повітрям виснажує ваше волосся. А прасування або плойки, які нагріваються приблизно до 200 градусів, перетворюють кінчики на сухе сіно.
Якщо не можете зовсім відмовитися від приладів для стайлінгу, хоча б пару разів на тиждень давайте своєму волоссю від них відпочити.
13. Використовуйте засоби для термозахисту волосся
Якщо робота або привід зобов’язують укласти волосся, то як виняток скористатися феном, плойкою або праскою можна. Але обов’язково нанесіть перед цим засіб для термозахисту волосся. Зволоження і лікування не чекайте. Продукт просто створить на волоссі плівку, яка захистить їх.
Але уважно читайте інструкцію: зазвичай виробники пишуть граничну температуру, при якій засіб працює.
14. Не замотуйте волосся в рушник надто туго.
Навіть сушка природним шляхом може нашкодити вашому волоссю. Тому важливо підібрати м’який, гігроскопічний, з коротким ворсом рушник.
Не треба терти волосся і викручувати їх. Просто м’якими рухами промокніть волосся рушником.
Фахівці не рекомендують закручувати голову в тугий тюрбан. Пам’ятайте, що вологе волосся особливо вразливе, його легко пошкодити.
15. Не лягайте спати з мокрою головою
Ніколи не мийте голову перед сном, якщо знаєте, що часу і сил висушити її не буде. Сон з мокрим волоссям – це катастрофа.
По-перше, за ніч через тертя об подушку ваші вологі кінчики травмуються. По-друге, вранці ви прокинетеся зі скуйовдженим волоссям, що стирчатиме в різні боки, і тоді ваша рука точно потягнеться до фену або прасочки.
16. Купіть собі шовкові наволочки
Ламатися і сіктися волосся можуть навіть через жорсткість постільної білизни. Тому дозвольте собі шовкові наволочки. Вони не так травмують волосся і позбавлять вас від необхідності вичісувати колтуни вранці.
17. Розчісуйте волосся ніжно і акуратно
Мокре волосся краще не чіпати. Дочекайтеся, поки воно висохне. Або скористайтеся засобами, що полегшують розчісування: спреї додатково зволожать волосся і розплутають їх за вас.
Починати розчісувати потрібно не з коренів, а з кінців, поступово рухаючись вгору. Так ви не вирвете волосся.
Також радимо завжди розчісувати волосся перед сном.
18. Їжте більше риби, фруктів і овочів
Користь принесе будь яка жирна риба, лосось, тунець, скумбрія, форель, мойва, оселедець: вона багата на білок і омега-3 жирні кислоти.
Їжте більше фруктів і овочів, що містять залізо і цинк: яблука, капусту, гарбуз. І звичайно, пийте більше води, щоб зневоднення не привело до сухості і ламкості волосся.
Що стосується вітамінів для росту волосся, їх варто приймати лише за призначенням лікаря на підставі аналізу крові.
Ви ще не переглянули жодного товару!
Перейти
Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/chiefmavka/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2422